ANA SAYFA HAKKIMDA TARİF DEFTERİ MUTFAK ÖLÇÜ TABLOSU İLETİŞİM
Alışveriş  Yaparken  Para  Kazanmak

Alışveriş Yaparken Para Kazanmak

LoadingTarif Defteri'ne Ekle

 

Alışveriş Yaparken Para Kazanmak

Günümüzde en büyük zaafımız, ardı arkası kesilmeyen alışveriş merakımız olsa gerek.:) AVM’lerde yaptığımız alışverişlere ek olarak bir de internet üzerinden alış veriş yapmak bir çoğumuzun vazgeçilmezleri arasında. Giyimden elektroniğe, kozmetikten mutfak eşyasına, tekstilden gıdaya pek çok farklı siteden alışveriş yapıyoruz. Gezmeden, dolaşmadan, yorulmadan ihtiyaçlarımızı karşılamak pek çoğumuza oldukça cazip geliyor. Bu yüzden olsa gerek nette dolaşırken bir anda kendimizi alışveriş sitelerinde buluveriyoruz.:)

Alışveriş demişken, şu sıralar indirimini takip ettiğim mutfak eşyaları var. Tavalarımı yenilemeyi düşünüyordum. İnternette gezerken sonunda sipariş edebileceğim bi indirim yakaladım. Arkadaş grubumla da bir araya geldiğimizde her zamanki gibi kadınlar arasında değişmeyen muhabbet alışverişe geldi. 🙂 Ürünümü seçmeden önce bir de onlara göstermek istedim. Bir yandan da ben, “kredi kartları belli bir harcama neticesinde bonus veriyorlar. İnternet alışverişi de günümüzde çok yaygın, o kadar alışveriş yapıyoruz niçin hiç bir kazancımız olmuyor” diyerek hayıflandım. Bunun üzerine arkadaşlarımdan biri “bu yakındığın konuya çok iyi bir çözüm sunan yepyeni bir platform keşfettim.” dedi. Tabi hepimizin gözleri bir anda ona çevrildi. “eee anlat bakalım nasıl bir şeymiş?” diyerek can kulağı ile dinlemeye koyulduk. O da sağolsun bilgisayarı da açarak uygulamalı bir şekilde bize siteyi bir güzel anlattı:

– “Sitenin ismi Artıway. Bu çatı altında, aklınıza gelebilecek en seçkin alışveriş sitelerini bir araya toplamışlar. Bizim alışveriş yaptığımız sitelerden çok daha fazlası mevcut. Nette gezinirken ‘acaba başka hangi site var?’ diye düşünme seanslarını ortadan kaldırıyor.

 

 

Ekranda görünenler Artıway bünyesindeki alışveriş sitelerinden sadece bazıları, aklınıza gelebilecek tüm siteler burada.:) Moda/ Güzellik/ Elektronik vb. kategoriler kısmından istediğiniz bölümü seçiyorsunuz, o kategori ile ilgili siteler karşınızda sıralanıveriyor. Böylece ihtiyacınız olan her şeye tek bir platfrorm üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Haaa en önemlisi senin de dile getirdiğin mevzu; alışveriş yapacağınız siteye ARTIWAY üzerinden giriş yaparak hem ihtiyacını giderip hem de bonus kazanabiliyorsun’ dedi.

Hayıflandığım konunun aslında bir çözümü olduğunu görünce çok heyecanlandım ve bende bunun üzerine ilk deneyimim olarak pancake ve krep tava siparişimi verdim..  🙂 Tabii sadece bunlarla da kalmadım.. Siparişlerim daha heyecanım tazeyken, kısa bir süre içinde bana ulaştı. Tavamı hemen denemeye karar verdim ve bir sebzeli omlet hazırladım..:) Lezzeti bile farklı geldi bana.. Önceden yapışma, parçalanma gibi problemler yaşardım. Bu tavanın hem çizilmiyor oluşu hem de kalitesi çok mutlu etti. Böyle güzel sonuçları her alışverişimizde alamıyoruz, Artıway güvencesiyle artık mutsuz sonuçlarla karşılaşmayacağımı düşünüyorum. Bu alışverişimin en güzel yanlarından biri ise ek olarak Artıway’den bonus para kazanmam oldu. Belki de biz kadınların hayaliydi bu.. 🙂 Ben arkadaşımın tavsiyesiyle denemiş oldum. Tavamı alarak, çok güzel bir lezzete tanık oldum. 🙂 Artık yorulmadan hem internetten alışveriş yapacağım, hem de yanında bonus paralarımı kazanacağım.. 🙂

 

 

Hem alışveriş yapıp, hem nakit kazanmak güzel duygu doğrusu. 🙂

Kazandığımız paraları almamız için, biriken bonusların 30 tl’ye ulaşması gerekiyor. Bonuslarımız 30 tl’ye ulaşınca Artıway’den ödeme talep ediyoruz ve Artıway, bonuslarımızı hesabımıza yatırıyor. Ödeme seçenekleri sitede detaylı olarak yer alıyor.

O zaman siz de Artıway’ın avantajlarından yararlanmak için ücretsiz üye olup, online alışverişin keyfini çıkarın. 🙂 Benden söylemesi 🙂

 

 

Yorumunuzu yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.