ANA SAYFA HAKKIMDA TARİF DEFTERİ MUTFAK ÖLÇÜ TABLOSU İLETİŞİM
Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder !

Bir Türk Dünyaya Bedel İki Türk Lak Lak Eder !

LoadingTarif Defteri'ne Ekle
Her bitirdiğim Erdal Demirkıran kitabının ardından şunu söylemek istemişimdir dünyanın en akıllı insanına:
 
Hocam,hiç bitmeyen kitap yazamaz mısınız?
 
Kitapları o kadar eğlenceli,okumak o kadar keyifli ki, kitabın sonlarına doğru ,bitecek diye telaşlanmaya başlıyorum.
 
Diğer taraftan da okuduğum her kitabından sonra, hayatta her şeyi yapabileceğime dair oluşan inancımla, kitabın tesirinin sonsuza kadar süreceğini düşünüyorum.
 
Bazen, şevkim kırılsa, umudum azalsa, kütüphaneden bir Erdal Demirkıran kitabı alıp okuyayım diyorum lakin, dolapta kitap bulamıyorum!
 
Zira, çevremdeki herkesin okumasını,hayata farklı pencerelerden bakmasını ve kitap okurken kahkahalar atmasını istediğimden, sürekli olarak birilerine okumaları için veriyorum veya hediye ediyorum. 
 
Bir insana verilebilecek en güzel hediyenin bir Erdal Demirkıran kitabı olduğunu biliyorum çünkü!
 
Adam dediğin benim gibi kitabını okurken,hiç unutmam ben yan odada kitap okurken ve eşim diğer tarafta tv izler haldeyken,benim  kahkahalarımın sebebini merak edip yanıma gelmiş ve kitabın kalanını birlikte okumuştuk.
 
Böyle de güzel bir tarafı var daha ne diyim 🙂
 
 
Son kitabı da en az onlar kadar keyifli,en az onlar kadar sürükleyici.
 
İnsanın elinden bırakası,ara veresi gelmiyor,bir taraftan da bitsin istemiyor!
 
Böylesi yaman çelişkiler barındırıyor bu nefis kitaplar içinde!
 
Bir taraftan gülerken,diğer taraftan düşündürüyor,bir taraftan içindeki ukela çocuğu gün yüzüne çıkarırken,öbür yandan seni bir duygu yumağının içinde sarıp sarmalıyor..
 
Hayatın içinde ne varsa, ta kendisi bu kitapta/kitaplarda!
 
Hasılı dostum, eğer hala tanışmadınsa  dünyanın en akıllı insanıyla,kendine bir güzellik yap ve hemen al bir kitabını..Sonrası zaten kendiliğinden gelecek inan bana.:)
 
Erdal Demirkıran’ı  twitter hesabından takip edip, hepsi birer şaheser olan kitaplarına  kashna.com ‘dan ulaşabilirsin..
 
Eğer sen de 15 Mart 2030 Barış Zirvesine katkım olsun diyor,dünya barışını istiyorsan ,insanca,kardeşçe yaşanacak günler hayal ediyorsan, bu amaca hizmette sınır tanımayan hocamızı takip ederek,okuyarak ve okunmasına vesile olarak, dünya barışına katkıda bulunabilirsin..
 
Evet, yapabilirsin bunu,yapabiliriz..
 

11 yorum

 1. cok merak ettim mutlaka okuyacağım bu kitabı:)

 2. Zeliha’cım bu postun en çok beğendiğim postlar arasına girdi 🙂 hep yemek konuşacak değiliz,ya..bak seninle bir ortak yönümüz daha varmış sıkı bir ERDAL DEMİRKIRAN okuru olmak :)henüz yeni kitabını alamadım bu hafta üç kere alanya ya gittim ama işlerimin yoğunluğundan dolayı bir türlü bir kitapçıya giremedim,Erdal beyin yazılarını özlediğimden bende geçen hafta üçüncü kez okumak üzere sen şimdi gidecen ya cehennemin dibine git adlı kitaba başladım 🙂 hiç unutmam bu kitabi ilk okuduğumda yıl 2007 ve ben diyalize giriyorum.diyalizde zaman geçmek bilmez ya kitap okuyacaksın yada film izleyeceksin.ben kitaba başladım ilk bir saatte kitabı yarıya getirdim neredeyse,okumayayım kitap bitmesin diye düşündükçe engel olamıyorum kendime okuyasım geliyor 🙂 neyse o gün sonu okumayı bıraktım ve bir karar aldım her gün 5 sayfa okuyacağım diye.hani çok sevdiğin bir yemeği yedikten sonra su içmek istemezsin ya ağzından tadı gitmesin diye,işte öyle bir şey Erdal demirkıran kitabı…sıkıcı ve zor diyaliz saatlerimi Erdal beyin kitaplarını okuyarak geçirdim.bilmeden 0 kötü günlerimde kitaplarıyla ne güzel eşlik etmiş bana öyle değilmi..çok uzattım yazdıkça yazasım geliyor uzun lafın kısası kitap gibisi varmı? bol bol kitap okuyalım,kitap cehaleti öldürür,diksyonu düzeltir,iyi bir dost’tur…

  • Dilek’cim bunca şeyin üzerine elimdeki kitabı sana göndermek geldi içimden lakin,Erdal Beyi buraya getirmesi için başkanımızdan ricada bulunmuştum,umuyorum ki en kısa zamanda gelecektir,işte o zaman söz senin için bu kitabını alıp,adına imzalatıp göndericem.
   Ancak ben 1 tane gönderirim,bence kashna.com dan okumadığın diğer şahserlerine bakıp iste:) Ne kadar çok okursa insan,o kadar güveni geliyor kendine:)
   Sevgiyle 🙂

  • zelişim çoğu kitabını okudum tabiki,yeni kitabın siparişini internet sitesi üzerinden verdim.bu arada internetten sipariş ettiğimiz kitaplar erdal bey tarafından imzalanıp gönderiliyor 🙂 eloşa süpriz olsun istedim kitabı okumak için çok sabırsızlanıyordu :))) ama tabi ki senden de imzalı kitabı bekliyorum kendi adıma :))

 3. Erdal Demirkıran’ın sadece aptallar 8 saat uyur’unu okumuş, hayran kalmıştım..
  Gerçekten de kitap bitince insan ister istemez kendini sınayıp yeni bir başlangıç yapmak istiyor, hatta yapıyor da ama devam edemiyor o ayrı konu 😉
  Yeni başlangıçlar isteyenlere 10 numara kitap!
  gidiyim söylediklerini de okuyayım bari 🙂

 4. TYazarı merak ettim doğrusu

 5. betül says:

  bende merak ettim kitabı hemen sipariş verdim bu yüzden en kısa zamanda okuycamm inş

Yorumunuzu yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.