ANA SAYFA HAKKIMDA TARİF DEFTERİ MUTFAK ÖLÇÜ TABLOSU İLETİŞİM
Organik Kozmetiğin Adı ; FARMASİ

Organik Kozmetiğin Adı ; FARMASİ

LoadingTarif Defteri'ne Ekle

Normalde  çok kozmetikle arası  olan birisi  değilim.

Kansızlığımdan sebep,fazla  cansız  olan yüzüme  bir   canlılık katsın diye  kullandığım kalem, 30’uma  merdiven dayamış olmama  rağmen suratımdan  eksik olmayan sivilcelerimi  kapatmak için kullanmak  zorunda  hissettiğim fondoten ve kış günlerinde  dudaklarımı  koruma  amaçlı  sürdüğüm koruyucu ve elbette  el bakımı  amaçlı  kullandığım  kremler dışında  bu tarz ürünlere oldukça  mesafeliyim..

”  Eee peki geriye  ne  kaldı?”  dediğini duyar  gibiyim. 🙂 Ama  sen de  biliyorsun ki,sevgili okuyucum  geride  daha peeek çok kozmetik ürün mevcut..

 

DSC_0930 (Medium)

Bir  süre  önce, arkadaşım vasıtasıyla  Farmasi    ile  tanıştım. Normalde  bu tarz  ürünlere olan mesafemi korumak  niyetiyle  çok ciddiye  almasam da, ”Organik ve helal sertifikalı” kelimelerinden etkilendiğimi  itiraf  etmeliyim.. Bu özelliklerin  üzerine bir  de  %100  Türk  malı  oluşu  eklenince,denemek ve  sonucu  paylaşmak kaçınılmaz  oldu. 🙂

 

DSC_0936 (Medium)

 

Boykot  olaylarından sonra, en  çok canımı  sıkanlardan birisi  neredeyse  hiç Türklere  ait  diş macunu  olmayışıydı.( Bildiklerimi hep İsrail malı olarak geçiyor ve geriye kalanlar öyle  az ki) Farmasi’nin en çok beğendiğim ürünü  zencefil ve misvak özlü  seçenekleri olan  diş macunları oldu.

 

DSC_0939 (Medium)

Diğer  yandan, yukarıda  bahsettiğim üzere, arada  sırada  da olsa,fondöten kullanma zaruretimi  gidermek için bir  Türk firmasının organik ürününü kullanmak  da  son derece  rahatlatıcı..

 

DSC_0921 (Medium)

 

Bu tarz  ürünler,  sağlığımızı ve  dinin hassasiyetlerimizi  birebir  etkilediği için,  ince eleyip  sık dokumakta  fayda  var. Ben araştırdığım ve kullandığım kadarıyla, farmasi  ürünlerinden memnun kaldım.

( Kullanmadıklarım hakkında  yorum yapmak istemiyorum lakin,aynı kalite  ve  özveriyle üretilmiş olma ihtimalinden dolayı güvenle  kullanılabilir  düşüncesindeyim.) Eğer böyle  olmasaydı  118  ülkede  başarıya  ulaşması  ne mümkündü fikrindeyim..

Her  ne olursa  olsun, netten ve  reel hayattaki çevrenizden iyice araştırıp,soruşturup  kalbiniz  mutmain olduktan sonra  kullanın derim.. Farmasi  hakkında   detaylı  bilgi  almak  ve  ürünlere  ulaşmak  için ,aşağıdaki linkleri  tıklayabilirsiniz ;

http://missfarmasiglobal.blogspot.com.tr/

https://www.facebook.com/MissFarmasiColourCosmetic Sağlık  ve  afiyet  dolu günlere..

 

18 yorum

Yorumunuzu yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.